مقالات آموزشی

چگونه اسامی‌خاص برای مغازه خود انتخاب کنیم؟

نمونه اسم برای فروشگاه

نمونه اسم برای فروشگاه : اسامی‌خاص برای مغازه

ممکن است به نظر برسد انتخاب نامی ‌برای تجارت خود یک کار کاملاً ساده باشد‌، اما این کار همیشه آسان نیست. در واقع نامگذاری و انتخاب نمونه اسم برای فروشگاه شما ممکن است روزها طول بکشد. به این دلیل که اکثر کارآفرینان انتظارات زیادی از مشاغل خود دارند. آن‌ها می‌خواهند نام تجاری آن‌ها فوراً قابل شناسایی باشد و خاطره ای ماندگار را برای خریداران خود به یادگار بگذارند. در اصل‌، آن‌ها می‌خواهند نام تجاری آن‌ها کامل باشد. و کمال بندرت ساده است. اما‌، به طور جدی‌، انتخاب نام برای مشاغل خود بسیار آسان تر است‌، اگر نکات و ترفندهایی از کارآفرینان باتجربه دریافت کنید که می‌توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کنند.

نمونه اسم برای فروشگاه

 در نمونه اسم برای فروشگاه چه چیزی به یک اسم ‌خاص تبدیل می‌شود؟

وقتی نوبت به نمونه اسم برای فروشگاه شما می‌رسد‌، نمی‌توانیم یک چیزثابت را به اندازه کافی برای همه تجویز کنیم. هیچ علم یا فرمولی دقیق وجود ندارد که بتوانید با آن نامی ‌عالی بیافرینید. این یک فرآیند خلاقانه است‌، بنابراین باید کمی ‌وقت بگذارید و فکر کنید. با این اوصاف‌، نکات بسیار مهمی‌ وجود دارد که باید آن‌ها را در نظر داشته باشید که به شما کمک می‌کند تا از انتخاب نام تجاری نامناسب جلوگیری کنید. بنابراین‌، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می‌توانید مطمئن شوید که یک نام ستاره ای خاص برای تجارت خود انتخاب کرده اید.
آن را ساده و مستقیم انتخاب کنید.

 

به طور کلی‌، در مورد شروع هر کاری ساده کار کردن مهم است و این در مورد نامگذاری تجارت شما نیز صادق است. خوب‌، وقتی به دنبال نمونه اسم برای فروشگاه و نامی خاص و ‌به یادماندنی برای تجارت خود هستید‌، باید یادآوری آن را برای دیگران آسان کنید. این امر به ویژه هنگامی ‌درست است که شما فکر می‌کنید در واقع تا هفت بار ایمپرشن طول می‌کشد، این هفت بار است که خریداران یک مارک را می‌بینند یا با آن ارتباط برقرار می‌کنند تا در واقع نام تجاری شما را به خاطر بسپارند.

این خیلی زیاد است و شامل هفت تبلیغ در فیس بوک یا هفت پست اینستاگرام است که شما برای اجرا به آن نیاز دارید‌ و در وهله اول استفاده از نام تجاری طولانی یا پیچیده باعث می‌شود که مخاطب شما در وهله اول حتی دشوارتر باشد بنابراین جای تعجب نیست که نام برخی از بزرگترین مارک‌های جهان معمولاً فقط یک کلمه باشد. آ‌ن‌ها این کار را ساده انجام می‌دهند‌، زیرا می‌خواهند از آن‌ها نامی به یادگار بمانند.

نامی برای اثبات آینده انتخاب کنید

وقتی کار خود را شروع می‌کنید‌، احتمالاً در فکر رسیدن به نقاط عطفی مانند راه اندازی فروشگاه‌، اولین فروش یا 1000 دلار اول هستید. اکنون‌، بدون شک این نقاط عطف بسیار چشمگیری برای شخصی است که تازه کار خود را شروع کرده است و به همین دلیل است که وقتی نام کار خود را می‌گذارید باید بزرگ فکر کنید. شما باید به اسامی‌خاص برای مغازه فکر کنید که در آینده با رشد شما نیز سازگار خواهد کرد. ممکن است بخواهید در آینده رشد محصولات بیشتری به کسب و کار خود اضافه کنید‌، بنابراین هنگام انتخاب نام برای مشاغل خود گزینه‌های خود را باز نگه دارید.

نمونه اسم برای فروشگاهنام های موجود را انتخاب کنید

هنگامی‌که به دنبال نمونه اسم برای فروشگاه و اسامی‌خاص برای مغازه خود هستید‌، ضروری است که ایده‌های خود را بررسی کنید. و وقتی می‌گوییم در دسترس باشد، ما به طور خاص در مورد نام دامنه برای سایت صحبت می‌کنیم. ما همیشه توصیه می‌کنیم که نام دامنه .com را برای نام تجاری خود ایمن کنید ، به ویژه اگر محصولات خود را برای مخاطبان انگلیسی زبان هدف قرار دهید. چرا؟ دلیل ساده است چون‌، دامنه‌های “.com” بیشتر مورد اعتماد خریدار معمولی هستند. به این دلیل است که دامنه “.com” آشنا است. این از زمان شروع اینترنت وجود دارد و اکثر مارک‌های حرفه ای نیز از این نوع دامنه استفاده می‌کنند.

 

اگر به دنبال ابزاری برای بررسی نام دامنه‌ها هستید‌، می‌توانید این کار را در Shopify انجام دهید. می‌توانید نام دامنه‌ها را جستجو کنید‌، هزینه آن‌ها را بررسی کنید و همچنین آن‌ها را در فروشگاه خود بخرید / نصب کنید. و فراموش نکنید که آیا می‌توانید دسته‌های رسانه‌های اجتماعی مرتبط با نام تجاری خود را نیز پیدا کنید. همیشه سعی کنید یک حساب فیس بوک و اینستاگرام را ایمن کنید تا با دامنه ‘.com نیز بروید.

BONUS: ما توصیه می‌کنیم نام تجاری خود را در جستجوگر ثبت اختراع ایالات متحده نیز بررسی کنید‌، این منبع عالی دیگری است که می‌توانید برای بررسی اینکه آیا نام تجاری شما قبلاً توسط شرکت دیگری گرفته شده است استفاده کنید.

نمونه اسم برای فروشگاهانتقال معنی

هنگامی‌که نمونه اسم برای فروشگاه خود را به جریان انداختید‌، توصیه می‌کنیم معنی کار خود را با نام تجاری خود منتقل کنید.
ما نمی‌گوییم که شما باید نام تجاری خود را کاملاً انتزاعی کنید‌، زیرا اگر این کار را انجام دهید‌، اکثر افراد ارتباط برقرار نخواهند کرد. اما جدی‌ به آن فکر کنید. اکثر مردم با دیدن آرم نایک به الهه پیروزی یونان فکر نمی‌کنند‌، حتی اگر این الهام از نام شرکت‌ها باشد. به همین ترتیب‌، می‌توانید مطمئن باشید که یک فرد معمولی اگر به کرم پوست Nivea نگاه ‌کند به این فکر نمی‌کند که این سفید است زیرا از نام کلمه لاتین Niveus گرفته شده است‌، که به معنی” سفید برفی “است. ما نمی‌گوییم شما باید تلاش کنید تا معنای عمیقی برای نام تجاری خود پیدا کنید اما‌، سعی کنید فوق العاده عام و عمومی ‌نباشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *